(068) 133-13-07

- - - - - - - -

- - - - - - - -

RU
Різка бетону без пилу. Працюють профі!

Алмазна різка бетону

Алмазна різка бетонуНапевно, кожен із нас, плануючи у себе вдома ремонт, замислювався про те, що непогано б вирізати арку або вихід на балкон, прибрати вічно заважає виступ в стіні або не до місця стирчить балку. А когось, можливо, відвідували і більш глобальні думки: демонтувати стіни і перетворити квартиру в студію. Попит народжує пропозицію. Тому ні для кого не є новиною така послуга будівельного ринку, як алмазне різання бетону.

Алмазна резка здійснюється за допомогою спеціального інструменту з алмазними дисками, основним ріжучим елементом яких є алмазний сегмент. Цей надтвердий матеріал дозволяє різати бетон, залізобетон, цегла, граніт, мармур та інші види каменю. Під час такої роботи не створюються динамічні навантаження. Завдяки цьому, алмазна різка бетону передбачає значне зниження рівня шуму і практично повна відсутність вібрації, що важливо в сучасному щільно заселеному місті, так як дозволяє проводити роботи в житлових приміщеннях.

Щоб уникнути непорозумінь і конфліктів після виконання роботи, перед початком алмазного різання повинні бути виконані всі виміри, зроблена розмітка, позначені контури отворів. Роботу можна починати тільки після ретельного вивчення всіх конструктивних особливостей приміщення. А при масштабної переплануванні і серйозному втручанні в конструкцію будівлі, алмазна різка бетону зажадає участі фахівців: архітекторів, а іноді й інженерів-будівельників, оскільки непрофесійний підхід до даної роботи може спричинити за собою серйозні наслідки.

Якщо ж всі ці вимоги враховані і виконані, робота буде проведена досить швидко і якісно. А завдяки високій точності даної технології, Ви отримаєте рівні зрізи, практично не потребують подальшої обробки.

Тому алмазна різання бетону завойовує все більшу популярність.